Zpět      Tisk     Všechny články

Pivní slavnosti 2

27.7.2004 v 19:41

Pivní slavnosti jsou za dveřmi. Poslední červencovou sobotu vše vypukne už v 9 hodin ráno zahajovacím výkopem na tradičním nohejbalovém turnaji na hřišti u kina. Souběžně se otevřou i brány harrachovské sklárny. Po celé dopoledne bude návštěvníkům vyhrávat dechovka a děti si užijí zábavných atrakcí.

Ve 13 hodin všechny slavnostním přípitkem přivítá Krakonoš a slova se pro následující chvíle ujme moderátor rádia Frekvence 1 - Jindra Kriegel.

Odpoledne se ponese ve znamení dixielandu, napínavých soutěží s pivní zápletkou a ohromujících výkonů „lamželeza“ Ali Moroviče. Po skončení nohejbalového turnaje nasednou hráči i diváci na místní Pacific-Expres, který je z místa lítých bojů přepraví na nádvoří sklárny - do oázy klidu a pohody. Tam potom proběhne vyhlášení nejlepších týmů.


Tou dobou by už ale měli být se svým dílem hotovi i mistři sklářští, a všichni přítomní budou jistě s napětím sledovat, jak dopadne jejich pokus o světový rekord a zápis do Guinnessovy knihy.

Bude jejich MAXI-tuplák skutečně největší na světě?
Z úžasu nad tím „nadpřirozeným jevem“ pak určitě probere návštěvníky pivních slavností tanec při dobré muzice. Od 17 hodin zavzpomínáme s kapelou And The End na slavné období Beatle-manie…
The Beatles a další světové i české kapely 60 let uslyšíme ve skvělém podání této pražské retro-partičky.

Ivan Hlas – známý rockový písničkář – vystoupí se svou kapelou v 18.30.Jeho šlágry z filmu Šakalí léta – Na kolena, Jednou mi fotr povídá, či hitovky Malagelo, Aranka, Až přelezem plot, Karlín atd., zaručeně roztančí všechny generace.

Největší hity 70. let živě a naplno předvedou od 20 hodin Jam & Bazaar ve stylové show…a není pochyb o tom, že by někdo odolal strhujícímu rytmu a vznostným melodiím písniček skupin ABBA, BEE GEES, Boney M., Suzi Quatro atd.

…a možná přijdou i SuperStar – pořadel usilovně vyjednává o vystoupení dvojice účastníků finálové skupiny TV pořadu - Česko hledá SuperStar !!!! (zatím nepotvrzeno)

A teď už snad jen stačí popřát všem dobrou
zábavu a s Krakonošem si přijít připít – „Na zdraví“.

zdroj: Vladimír Paulů

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS