Zpět      Tisk     Všechny články

Red Bull 400 - fotožurnál

17.8.2015 v 12:00

V sobotu 15. srpna se v Harrachově okolo 600 závodníků a závodnic v perném dni pralo o první místo na vrcholu skokanského můstku K120.

Red Bull závod

Vítězem závodu se stal turecký profi běžec Ahmet Arslan, který extrémní stoupák zdolal za 04:01,72s a stal se popáté šampionem Red Bull 400. V cíli ho málem doběhl obhájce loňského titulu Matjež Mikolsza, ale nakonec jeho finální über-sprint nestačil. Nejlepší Čech Vladislav Razým obsadil bronzovou příčku. Mezi ženami byla nejrychlejší Dominika Wisniewska-Ulfik s časem 05:05,45. Ve smíšených štafetách vybojoval zlato tým s příznačným jménem Slimáci.

Co je Red Bull 400?
Závod Red Bull 400, který spočívá ve vyběhnutí na vrchol skokanského můstku, se loni úspěšně uvedl mezi českými běžci a dobrodruhy.