Zpět      Tisk     Všechny články

Beseda: Češi chrání tygry

27.4.2015 v 09:55

Přijďte si v úterý 28. dubna od 18 hodin do hotelu Šedý Vlk poslechnout příběh o tom, kterak Češi chrání kriticky ohrožené tygry sumaterské v Indonésii.

Beseda

Přijďte si poslechnout příběh o tom, kterak Češi chrání kriticky ohrožené tygry sumaterské v Indonésii a úspěšně pokračují ve svém unikátním projektu s názvem Green life, který bojuje za záchranu deštných pralesů v ekosystému Leuser. To vše a mnohem více uslyšíte v úterý 28. dubna od 18 hodin v hotelu Šedý Vlk. Vstupné dobrovolné - výtěžek poputuje na projekt Green life.

Přátelé, smyslem projektu Green Life je ochrana tygra sumaterského a dalších kriticky ohrožených druhů zvířat. Pralesy se dají chránit tak, že je budeme vykupovat. Nic není rychlejšího a efektivnějšího a spolehlivějšího ... To je ta správná proti síla. Tam kde prales zmizel a roste palma olejná, tam je konec všeho, nevratný proces a smrt. Tedy je třeba se soustředit na pozitivní práci, sjednotit se a pochopit, že každá sto, či tisíci koruna dokáže pozitivně pomáhat při záchraně pralesů a divokých zvířat. Další info

Plakát na akci
Projekt Green life
Hotel Šedý Vlk
Harrachovský Facebook »


Češi chrání kriticky ohrožené tygry sumaterské

[ dh ]

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS