Zpět      Tisk     Všechny články

Fotosoutěž má vítězku

23.3.2015 v 08:23

I když tentokrát nebyla konkurence tak velká jak tomu bylo v předchozích letech, což bylo asi způsobeno daným tématem, přesto bylo nakonec do soutěžní galerie umístěno 199 fotografií.

Fotosoutěž

Soutěž probíhala od léta 2014 do konce daného roku, ale protože se nám do té doby nepodařilo ze zaslaných snímků vybrat vítěznou fotografii, která by nějakým způsobem vyjadřovala vyhlášené téma, tak jsme ještě před zimní sezonou termín pro vyhlášení vítěze prodloužili. A protože jsme si konec právě skončené zimy stanovili jako absolutní finále, přistoupili jsme k vyhlášení. Sešlo se zde několik jinak krásných fotografií, ale bohužel opět s tématem nijak nesouvisejících, proto jsme měli po vyselektování nakonec k dispozici zhruba třicítku fotografií na dané téma. Z nich se nám nejvíce líbila série tří snímků čtyřnozí parťáci.

Vítězkou se tedy nakonec stala K. Kotásková se svými snímky "čtyřnozí parťáci", která nám do emailu k zaslaným fotkám připsala "Do Harrachova nejezdíme pravidelně jen my, ale i naši čtyřnozí parťáci a všem se nám u Vás už řadu let moc líbí". Gratulujeme vítězce a děkujeme i dalším amatérským fotografům, kteří do fotosoutěže přispěli.

Vítězka si odnese značkový tablet Acer.

Detaily soutěže:

calendar Trvání soutěže:
Uzávěrka .28. února 2015
Téma (změna): Dovolená (v Krkonoších) a Selfie (fotografie sebe sama)
soutez
Podmínky soutěže soutez Galerie soutěžních snímků soutez Registrace do soutěže
Informace o již proběhlých fotosoutěžích

soutez ročník 2012 fotosoutěž o fotoaparát Olympus VG.

soutez ročník 2011 fotosoutěž o full HD videokameru Toshiba.

soutez ročník 2010 fotosoutěž o Garmin GPS navigaci.

soutez ročník 2009 fotosoutěže o Samsung NV9 Black MP3

Vítězné fotografie - Autor: K. Kotásková
Tablet soutěž

 

Všem ostatním děkujeme za účast, přejeme hodně úspěchu v příštích soutěžích na stránkách města Harrachova a samozřejmě také přejeme "dobré světlo" pro vznik dalších skvělých fotografií.
Děkujeme také našemu partnerovi hotelu OREA Vital Hotel Sklář****, který pomohl s věcnou cenou.

[ dh ]

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS