Zpět      Tisk     Všechny články

V Harrachově už nikdo nezabloudí

20.11.2014 v 09:01

Díky nově vznikajícím a postupně obnoveným směrovníkům u nás v Harrachově už nehrozí situace, že by někdo nevěděl kudy kam. Harrachov - směrovník

I díky všímavým harrachovským občanům byla vytipována místa, kde návštěvníci nejčastěji bloudili a na základě tohoto byly vyrobeny a umístěny nové směrovníky, které ukážou správný směr nejen k oblíbeným výletním cílům, ale např. i k běžeckým tratím, policejní stanici či  vlakovému nádraží. Postupně tak budou přibývat tyto nové orientační systémy i na dalších potřebných místech. A protože je Harrachov městem, které má to štěstí, že je ze všech stran obklopeno přírodou, byl zvolen i materiál, který do tohoto prostředí patří a vkusně zapadá – dřevo + značky jsou vyrobeny z odolného hliníku. Navíc byla v této souvislosti vyměněna i poněkud již více zchátralá informační cedule, která se nacházela u Liščí stezky na cestě k Mumlavskému vodopádu.

Věřím tedy, že i díky takovýmto „maličkostem“ bude naše městečko zase o kousek líbivější. Tímto chci poděkovat za opětovně skvělou a bezchybnou spolupráci Pavlu Davidovi, naší městské partě z údržby a samozřejmě i výše zmíněným Harrachovákům.

A pokud i Vás napadne místo, kde by bylo vhodné směrovník umístit, určitě se ozvěte, nápady tohoto druhu jsou vítané.

Za Město Harrachov
Lenka Stehlíková
referentka cestovního ruchu a propagace


Harrachovský Facebook »[ dh ]

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS