Zpět      Tisk     Všechny články

Komorní divadlo v kostele sv. Václava

27.10.2014 v 09:17

Pozvání na „dušičkový“ podvečer s názvem „Česání ovoce“, v kostele sv. Václava v Harrachově. Tentokrát si kostel můžete prohlédnout i z kůru u varhan a nahlédnout i na půdu kostela, kde je malá výstava.

Nabízím malé pozvání na „dušičkový“ podvečer s názvem „Česání ovoce“, a to 2. listopadu 2014 od 18 hodin v kostele sv. Václava u nás v Harrachově.

Na setkání s těmi nejlepšími plody lidského ducha… na komorní vystoupení, s životem a poezií prvního neevropského nositele Nobelovy ceny za literaturu, bengálského básníka RABÍNDRANÁTHA THÁKURA. Několika jednoduchými slovy dokázal postihnout naše nejvnitřnější prožívání lidského bytí. Jeho básně vyjadřují spřízněnost kultur celého světa a skrývají v sobě tiché poselství ….. že čas „česání ovoce“ čeká každého z nás. V režii Zdeňka Karáska účinkují Josef Hejral, Zdeňka Karásková a Magdalena Jarošová. Na loutnu hraje Jiří Jelínek, zpěvem doprovází Milena Jelínková.

Při tomto setkání budete mít již druhou možnost prohlédnout si celý kostel zblízka. Tentokrát si ho můžete prohlédnout i z kůru u varhan a nahlédnout i na půdu kostela, kde je malá výstava. Zde je k vidění například dřevěný rumpál, rozbitý ústně foukaný skleněný zvon a mnoho jiných drobných zajímavostí. Tato výstavka dává nahlédnout cestu časem, jak věci přicházejí, slouží a pak uvolňují své místo novým. S přáním hezkých a klidných podzimních časů Ivo Kvapil

S přáním hezkých a klidných podzimních časů
Ivo Kvapil

Kdo byl Rabíndranáth Thákur
Leták akce

Harrachovský Facebook »

Těšíme se na Vás 2. listopadu 2014 od 18 hodin v kostele sv. Václava


Kronika města Harrachov Kronika města Harrachov

[ dh ]

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS