Zpět      Tisk     Všechny články

Outdoor films poprvé v Harrachově

22.9.2014 v 10:22

V termínu 24. – 26. 10. 2014 k nám do Harrachova doputuje Mezinárodní festival outdoorových filmů, a to konkrétně do hotelu Fit Fun

Za pravým dobrodružstvím se nemusíte trmácet daleko, tedy alespoň ne v termínu 24. – 26. 10. 2014. Protože ho budete moci zažít skoro „na vlastní kůži“, ale na rozdíl od účinkujících, z tepla a pohodlí hotelu Fit Fun.

Město Harrachov se stalo spolupořadatelem 12. ročníku soutěžní putovní přehlídky outdoorových filmů a bude tak patřit k dalším více než 40 městům v České republice a na Slovensku, kde se tato jedinečná událost bude konat. V termínu 24. – 26. 10. 2014 tedy doputuje Mezinárodní festival outdoorových filmů i k nám do Harrachova, a to konkrétně do hotelu Fit Fun, kde budete mít šanci vidět nejen filmy nabité dobrodružstvím v podobě horolezení, vodních sportů, extrémního lyžování, expedic, ale také vás zavedou do míst, kam se obyčejný smrtelník nemá šanci dostat a uslyšíte příběhy hrdinů z jejich vlastních úst. Každý den je totiž pro návštěvníky festivalu, krom promítání filmů, připravena beseda se zajímavými hosty. Ať už se jedná o unikátní česko- -indonéský projekt Green life, který přijde představit jeho tvůrce Milan Jeglík se svou přítelkyní, kteří chrání pralesy na Sumatře společně s dalšími dobrovolníky, nebo se dozvíte, jaké je to žít 380 dní na Antarktidě, kde pobřeží bičují katabatické větry o rychlosti až 300 km/h a ve vnitrozemí teploty klesají až na –90 °C. O tomto svém zážitku přijde povyprávět MUDr. Aleš Rybka, který na Antarktidě jako jediný Čech působil na francouzsko-italské polární stanici.

A poslední den festivalu zakončí další zajímavý host, který má pravidelnou dávku dobrodružství a adrenalinu součástí své pracovní náplně, a tím je skialpinista, horolezec, člen Mezinárodní a české asociace horských vůdců Zdeněk „Háček“ Hák, který pochází ze sousední Rokytnice nad Jizerou a živí se jako profesionální horský vůdce.

„Takže neváhejte a přijďte zažít pořádnou dávku dobrodružství na Mezinárodní festival outdoorových filmů konaný v Hotelu Fit Fun, a to v termínu 24. – 26. 10. 2014.“
Lenka Stehlíková referentka cestovního ruchu a propagace

Podrobný program naleznete zde »
Facebook Outdoor films »
Hotel Fit Fun
Soutěž o ceny


Outdoor films 400 v Harrachově Outdoor films 400 v HarrachověOutdoor films 400 v Harrachově

Soutěž o ceny s Mezinárodním festivalem outdoorových filmů

Pokud patříte mezi budoucí návštěvníky Mezinárodního festivalu outdoorových filmů na hotelu Fit Fun v termínu 24. – 26. 10. 2014, máme pro Vás další dobrou zprávu a tou je, že budete mít jedinečnou příležitost si ještě zasoutěžit a to např. o kolo, stan či bundu. Stačí si u nákupu vstupenky vyzvednout anketní lístek, který po vyplnění vhodíte do označené krabičky na tomtéž místě. Navíc z každého města, kde se festival koná, bude vylosován jeden výherce, který obdrží drobnou sportovní cenu. Výherci budou zveřejněni na www.outdoorfilms.cz, ceny budou zaslány do konce roku 2014.

[ dh ] Zdroj: alphaguide.cz, Hotel Fit Fun

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS