Zpět      Tisk     Všechny články

Vydejte se poznávat krásy Krkonoš

5.6.2014 v 17:47

Lanová dráha v Harrachově je ideálním startovním místem vaší cesty. Lanovkou se dostanete na vrchol Čertovy hory i s koly a kočárky, které vám zde naloží a vyvezou zdarma.

Harrachov si užijete nejen v zimě na lyžích nebo o letních prázdninách na túrách, ale své volno si u nás naplno vychutnáte kdykoliv v průběhu celého roku. Krásné červnové počasí láká všechny milovníky cyklo či pěší turistiky vydat se na své oblíbené nebo naopak zatím neprozkoumané trasy v Harrachově a jeho okolí.

CeníkLanová dráha je v Harrachově v provozu každý den od 9:00 do 17:00 h a je ideálním startovním místem vaší cesty. Odpočiňte si od každodenních starostí a vydejte se poznávat krásy Krkonoš. Lanovkou se dostanete nejen na vrchol Čertovy hory, ale díky ní si také můžete zkrátit cestu dolů směrem zpátky do Harrachova. Kola a kočárky vám zde naloží a vyvezou zdarma. U dolní stanice lanové dráhy je navíc k dispozici připojení na wi-fi zdarma.

Cyklistická sezona je již v plném proudu. I letos budou na jaře a v létě nejvyšší české hory brázdit cyklobusy – pravidelné autobusové linky, které cyklistům a pěším turistům pomůžou s dopravou a plánováním zajímavých výletů po Krkonoších a Podkrkonoší. Jejich provoz byl zahájen 31. května. Během června pojedou autobusy vždy o víkendu, v červenci a v srpnu denně a v září ve čtvrtek, sobotu a neděli.

V Krkonoších v letošní letní sezoně můžete opět využít cyklobusy »


Skiareál Harrachov Skiareál Harrachov Skiareál Harrachov

[ dh ] zdroj: skiareal.com

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS