Zpět      Tisk     Všechny články

Cestopisná přednáška - SRÍ LANKA

26.3.2014 v 08:10

Hotel Skicentrum vás zve na cestovatelský večer s promítáním Radky Tkáčikové o Srí Lance. Tento tropický ráj plný barev a vůní můžete navštívit již tento pátek čtvrtek 28. března od 18 hodin.

Srí Lanka

Cestopisná přednáška:

Středa 28.3.2014 v 18:00 Harrachov - hotel Skicentrum

Srí Lanka je smaragd uprostřed oceánu. Ostrov, který Vás nadchne, málokde naleznete takovou různorodost na tak malém území. Vnitrozemí prošpikované čajovými plantážemi, buddhistickými památkami, královská města z přelomu 1.tisíciletí, zároveň všudepřítomná džungle a ráj zvířat i kilometry pláže a tyrkysový oceán. Jako bonus věčné úsměvy místních lidiček...zavítejte do ráje na zemi! A to vše si můžete doplnit šnorchlováním, relaxem i aurvedskými masážemi.

www.tkacikova.cz
Srí Lanka

Srí Lanka je ostrovní stát v jihovýchodní Asii, nacházející se v blízkosti Indického poloostrova na ostrově Cejlon, což byl také do roku 1972 oficiální název státu. Od Indie je ostrov oddělen úžinou Palk, přes niž se táhne řetěz korálových útesů zvaný Adamův most, na východě se nachází Bengálský záliv a na jihu Indický oceán.

Radka průvodcuje už 16 let, a to především horské zájezdy do Himalájí - Nepál, Ladakh, Tibet, ale i poznávací - Barma, Thajsko, Kambodža, Laos, Srí Lanka, Čína, Indie. Jezdí ale i do Maroka, Turecka nebo cyklo, inline i lyžařské zájezdy po Evropě.

 

Více informací o Radčiných toulkách po světě najdete na www.tkacikova.cz

[ dh ]

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS