Zpět      Tisk     Všechny články

Park Tři věže v Harrachově

6.1.2014 v 10:24

Jak zabavit děti na horách, když zrovna není ideální počasí na to, trávit celý den na lyžích? V Harrachově máme pro tento případ řešení - díky hravému Parku Tři Věže

Skibus Harrachov

Jistě už si mnozí z Vás všimli obrovského stanu, který vyrostl naproti pekárně u Vokřínků a určitě jste si položili otázku, co že se skrývá za plachtami tohoto tajuplného stanu. Vlastně to není ani tak stan jako Park Tři Věže, což je hala plná nejen interaktivních her pro děti.

Rodičům je samozřejmě vstup povolen, i na ně se myslelo, takže mezi tím, co dítka poznávají interaktivní svět her, rodiče mohou v klidu posedět v koutku pro dospělé a na chvíli si od svých ratolestí odpočinout.
Dobrodružné hry, které tu na ty nejmenší čekají, jsou umístěny v již zmíněné hale o rozměrech 30x15 m a dítka se tu opravdu nudit nebudou. Je zde pro ně přichystáno plno hracích stolů, tvořivé dílny, kde si budou moci vyrobit proutěný košík nebo zvoneček, hledání pokladu v obří mušli, čtyři stanoviště naučných stezek – Mensa stezka s devíti kvízy, řemeslná stezka „Kdo je kdo“, „Dávná řemesla“ a gastro koutek s dobrou svačinkou.

Pozvánky do Parku Tři Věže budou pravidelně probíhat i prostřednictvím médií, a to na ČRO – Rádio Junior, ČT – Planeta YO, TAM TAM pořad a Zprávičky a v sobotu 11. ledna 2014 se k nám do Harrachova přijede do Parku Tři Věže podívat i Česká televize a natočit děti v akci. Pokud tedy stojíte o pocit mít doma malou mediální hvězdu, určitě si v tuto sobotu najděte čas zajít s dětmi poznávat svět Parku Tři Věže.

Hala je otevřena denně od 10 do 16 hodin, vstupné činí 50,- Kč / 30 min.

Více informací o projektu naleznete na www.parktriveze.cz

Lenka Stehlíková
referentka cestovního ruchu a propagace


[ dh ]

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS