Zpět      Tisk     Všechny články

Oslava 130 let SDH - Fotožurnál

15.9.2013 v 15:57

7. 9. 2013 proběhla oslava 130. výročí založení hasičského sboru v Harrachově. Počasí se vskutku vydařilo a přilákalo spoustu návštěvníků z Harrachova a jeho okolí.

Hasičský průvod
Slavnostní průvod v čele s vlajkonoši z řad sboru hasičů doprovázely mažoretky z Rokytnice a do kroku hrající Krkonošská dechovka.

Po slavnostním průvodu a oficiálních proslovech čekalo na příznivce hasičů a návštěvníky chutné občerstvení, bohatá tombola, soutěže pro malé i velké, vystoupení úžasných mažoretek z Rokytnice nad Jizerou, hodně hudby v podání Krkonošské dechovky z Jablonce nad Jizerou a večer patřil skupině NABOSO z Rokytnice nad Jizerou. (hasici.harrachov.cz)

 

img Fotožurnál 7. září 2013

 

Akci finančně podpořili:
Město Harrachov, Evžen Pelikán, Tomáš Vašíček
Věcné ceny do tomboly věnovali a jinak přispěli:
Michal Bartoš, Blanka Sommerová, Petra Bukvicová, Stanislav Slavík – Camping Jiskra, Pekařství Vokřínek, Racing Moto Harrachov, Pivnice U Krtka, Penzion Hollmann, Lenka Konvalinková, Hasiči Rokytnice nad Jizerou, Myslivna – Arne Poledňák, Infoservis Fremr, Sport Čermák, Restaurace Rotunda, Kateřina Hájková – nehtové studio, Tabák Moravcová, Hornické muzeum – Pavel Beneš, Jiří Vácha, Kadeřnictví Šrámková, OREA Vital hotel Sklář, AVE Harrachov, Sklárna a minipivovar Novosad a Syn, Totální nasazení.

 

Video z akce najdete zde

 

[ dh ]

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS