Zpět      Tisk     Všechny články

Svatováclavské posezení a ekologická show

10.9.2013 v 09:31

Přijměte srdečné pozvání na 2. ročník akce Svatováclavské posezení, které se bude v letošním roce konat společně s akcí Odpad z nebe nespad. Obě akce proběhnou v sobotu 21. září v areálu harrachovského pensionu Bílá voda.

Bílá Voda
Areál harrachovského pensionu Bílá voda

Vše vypukne v 10.00 hodin soutěžemi pro děti, které za splnění všech dvanácti nenáročných úkolů budou sladce odměněny. Úkoly se budou týkat tématu ekologie, kde se děti budou zábavnou formou učit, že odpad skutečně z nebe nespad. Během soutěžení bude děti povzbuzovat i Václav Upír Krejčí, který k nám do Harrachova při této příležitosti zavítá. Poté bude v odpoledních hodinách nejen na děti čekat ještě jedna odměna, a to v podobě pohádky Ježibaby z Babína v podání Divadelního spolku J. K. Tyla z Lomnice nad Popelkou. Děti zde uvidí nejen ježibaby Klotyldu a Matyldu, ale i jizerského vodníka Josífka Tečeto nebo hejkala Hurdálka. Odpoledne bude zakončeno vystoupením vrchlabské kapely Vacancy, která opět navštíví Harrachov po úspěšném červnovém Happy weekendovém vystoupení. A samozřejmě nebude chybět ani správné svatováclavské pohoštění.

 

Aktuálně: V sobotu 21 září v 10:00 hodin bude navíc slavnostně odhalena zrekonstruovaná socha sv. Jana Nepomuckého, která se nachází v Anenském údolí, tj. v bezprostřední blízkosti pensionu Bílá voda.

PROGRAM (časy mohou být pozměněny – záleží na počasí):

10.00 – 11.00      zahájení akce soutěžemi
11.30 – 13.30 soutěžení
14.00 – 14.30  vystoupení Václava Upíra Krejčího
14.30 – 15.30 pohádka Ježibaby z Babína v podání DS J. K. Tyla z Lomnice nad Popelkou  
15.30 – 17.30 vystoupení vrchlabské kapely Vacancy

 

[ dh ]

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS