Zpět      Tisk     Všechny články

Zabezpečení objektů v Harrachově

14.8.2013 v 11:45

Od 1. 8. 2013 začala v Harrachově a okolí svou činnost bezpečnostní agentura KBS Security s.r.o., která poskytuje bezpečnostní služby na Jablonecku, Tanvaldsku a Turnovsku.

Vůz bezpečnostní služby

Služby bezpečnostní agentury dostupné i v Harrachově a okolí.

Zásahové vozidlo již nebude muset vyjíždět z Tanvaldu, což hlavně v zimních měsících dramaticky prodlužovalo dojezdový čas, ale bude vyjíždět z Pasek nad Jizerou, odkud je snazší a rychlejší dojezd. KBS Security s.r.o. dlouhodobě poskytuje připojení objektů na Pult centralizované ochrany (PCO), kde stálá služba vyhodnocuje příchozí data z objektů a v případě signálu narušení vysílá na objekt zásahovou jednotku k prověření, zda nedošlo k napadení objektu. Tuto službu uvítají především chalupáři, kteří zde nebydlí trvale. Je-li objekt elektronicky zabezpečen, nemusí se bát, že jejich majetek bude vystaven nebezpečí a že by po jejich příjezdu na ně čekalo nemilé překvapení.
KBS Security s.r.o. je samozřejmě připravena zájemcům zajistit i samotnou instalaci zabezpečovacího systému, aby bylo možné objekt na PCO hlídat.


Bližší informace vám jistě rádi poskytnou na tel.: 483 711 552, nebo na e-mailu info@kbs-security.cz, popř. na webu www.kbs-security.cz

 

„Bezpečnostní agentura KBS Security s.r.o. poskytuje služby v oblasti komerční bezpečnosti s týmem pracovníků, kteří v oblasti komerční bezpečnosti pracují již 20 let. Společnost KBS Security s.r.o. spolupracuje s vybranými členy Asociace Soukromých Bezpečnostních Služeb ČR a se členy Komory podniků komerční bezpečnosti ČR.

 

[ dh ]

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS