Zpět      Tisk     Všechny články

Cyklistický závod bez hranic

5.8.2013 v 17:32

Všechny příznivce nenáročné cykloturistiky, kteří rádi jezdí po Krkonoších a okolí rekreačně, bez zbytečného stresu zveme na Cyklistický závod v okolí Szklarské Poręby.

Cyklozávod

„Cyklistický závod bez hranic” je nabídka pro všechny, kteří rádi jezdí po Krkonoších a okolí rekreačně, bez zbytečného stresu a napětí. Cyklistického závodu, který se koná 17. srpna 2013 se může zúčastnit každý.
Stačí navštívit webové stránky www.szklarskaporeba.pl nebo www.festiwalrowerowy.pl a seznámit se s propozicemi a 17. srpna 2013 dojet do jednoho z uvedených kontrolních míst, kde každý účastník obdrží potvrzení návštěvy. Následně je nutné dojet do cíle ve Szklarské Porębě (dolní stanice lanovky na Szrenici – kancelář závodu) do 16:00 hodin.
Pro prvních 100 osob v cíli zdarma pamětní tričko.


CÍL AKCE
Propagace cykloturistiky a cyklistiky jako zdravého životního stylu, zajištění skvělých zážitků účastníkům, pobídnutí mládeže z měst a venkova k aktivnímu provozování cykloturistiky a cyklistiky, poznávání přírodního a krajinného bohatství regionu, kontakt s přírodou.

POŘADATEL ZÁVODU
Oddělení propagace města ve Szklarské Porębě
ul. Jedności Narodowej 1a, 58-580 Szklarska Poręba
e-mail: marketing@szklarskaporeba.pl
www.szklarskaporeba.pl

TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ AKCE
17. srpna 2013
Szklarska Poręba a okolí.

PODMÍNKY ÚČASTI
Účastníkem závodu je každý, kdo se dne 17. srpna 2013 přihlásí na kole na jednom z kontrolních míst nacházejících se v okolí Szklarské Poręby (viz bod V.3.). Je nutné navštívit minimálně jedno z kontrolních míst, kde účastník obdrží pásku potvrzující návštěvu místa.
Každý účastník, který dorazí do Szklarské Poręby Górna – dolní stanice lanovky na Szrenici (kancelář pořadatele Cyklofestivalu Bike Action) do 16:00 hod., obdrží tričko Cyklistického závodu bez hranic.

2.Každý účastník závodu musí mít technicky nezávadné kolo a přilbu.

 

CYKLISTICKÝ ZÁVOD BEZ HRANIC je pořádán v rámci projektu „Cyklistický kraj” [Rowerowa Kraina], který je spolufinancován z prostředků Evropské unie v rámci Evropského fondu pro regionální rozvoj a státního rozpočtu prostřednictvím Euroregionu Nisa.

 

[ dh ]

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS