Zpět      Tisk     Všechny články

Šance pro sochu sv. Jana Nepomuckého

3.5.2013 v 14:28

Podpořte svým hlasem, v rámci celorepublikové soutěže Máme vybráno, opravu sochy sv. Jana Nepomuckého. Hlasuje se online a vítěz získá finanční příspěvek do veřejné sbírky.

Soutěž Máme vybráno

socha

Cena veřejnosti 2013 – samostatná kategorie v soutěži MÁME VYBRÁNO, jejíž výsledky určuje široká veřejnost, probíhá od 1. dubna do 31. května 2013. Pomozte získat potřebné hlasy pro sochu sv. Jana Nepomuckého. Vítězná sbírka dostane 30 tisíc Kč. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže se uskuteční 4. června 2013 v Praze v klášteře dominikánů.

Postup, jak hlasovat je jednoduchý:

www.mamevybrano.cz - hlasování – chci hlasovat (vpravo nahoře) – Liberecký kraj – Oprava sochy sv. Jana Nepomuckého – hlas pro sbírku číslo 041 – vyplnit jméno, příjmení, e-mail, telefon.

Každý hlasující musí kontaktní údaje a číslo sbírky, pro které hlasuje, potvrdit v e-mailu, který mu bude automaticky zaslán bezprostředně po hlasování na stránkách soutěže.

 

Krkonoše

Ze zaslaných hlasů budou vylosováni tři hlasující, kteří budou pozváni na slavností vyhlášení soutěže a získají vstup na vybrané památky v České republice zdarma.
Soutěž MÁME VYBRÁNO probíhá v rámci projektu zaměřeného na financování památek a věnuje se veřejným sbírkám, které se týkají památek a kulturního dědictví České republiky.

Předem všem hlasujícím děkujeme.

Lenka Stehlíková a Stanislav Slavík

 

jdi Stránka pro hlasování

jdi Stránka sbírky

 

[ dh ]

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS