Zpět      Tisk     Všechny články

Super lyžování v Harrachově

8.3.2013 v 12:02

Od 11. března začíná speciální slevová akce – JARNÍ PÁD CEN V HARRACHOVĚ - v Harrachovském skiareálu se budou postupně snižovat ceny denních skipasů každý týden průměrně o 7%.

Slevy

Navíc od 18.3. mají provozovatelé harrachovského skiareálu připravené ceny vedlejší sezony.

Od 18. března můžete v Harrachovském skiareálu lyžovat za ceny vedlejší sezony, a na tyto ceny stejně jako v celé sezoně čerpat slevy 10% - 30% na Harrachov Card a Krkonoše region card.

Jarní lyžování na sjezdovkách v Harrachově, které jsou již dlouhodobě vyhlášené pro svou špičkovou úpravu i v jarních měsících, je perfektním plánem na nadcházející dny s modrou oblohou a sluníčkem.


Harrachov
Harrachovské má stále velké zásoby technického sněhu
a bude chtít protáhnout sezonu až do dubna, stejně jako loni.

Březnové akce na sjezdovkách v Harrachově.

Nejen ceny vedlejší sezony, jarní pád cen, ale také každou sobotu v březnu bude na Čerťáku tematická párty, kde na vás čeká spousta zábavy, hudby, drinky a pohody na sněhu. V sobotu 16. března bude již 67. ročník tradiční akce s názvem Příjezd Krakonoše. Příznivci závodního lyžování se mohou v sobotu 23.3. účastnit veřejného závodu v obřím slalomu Dynastar open Cup a změřit tak síly s ostatními nadšenci ve své kategorii

O víkendech využívají krkonošský areál téměř 3000 návštěvníků, ve všední dny jich tam lyžuje jen asi polovina. Nejslabší návštěvnost je v lednu, únor je podle vlekařů už lepší, protože jsou prázdniny.

[ dh ]

Harrachov

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS