Zpět      Tisk     Všechny články

Veterániáda ve skoku na lyžích

20.2.2013 v 14:15

Přijďte v sobotu 23. února fandit závodníkům veteránů ve skocích na lyžích.Tyto závody jsou velmi oblíbené mezi diváky a je až neuvěřitelné s jakým nasazením se závodníci mnohdy starší 60ti let spouští ze skokanských můstků.

Veterániáda

Hlavní závod ve skoku na lyžích na K40 a K70 pro kategorie dříve narozených a pamětníků bývalých stylů začíná v sobotu 23.2. ve 13. hod. a trénink je naplánován už od 9.00 hod. Závodí se v několika věkových kategoriích a maximální věková hranice není omezena.

Letošní ročník bude navíc doprovázen velkou oslavou, už šedesátiletého výročí, kdy v Harrachově závodil poprvé František Švehla ze Zadova, dnes téměř osmdesátiletý. Za veterány začal skákat rovněž v Harrachově, a to v roce 1976 a také letos ho na můstku uvidíme.

 

Přijďte podpořit naše i zahraniční lyžařská esa minulých desetiletí.


Vstup zdarma!

Rozhovor s Františkem Švehlou (idnes)

 

Kdo k nám do Harrachova tento víkend zavítá, tak se jistojistě nudit nebude.

A co že se tu všechno chystá?
SP ve skicrossu vstup zdarma, Veterániáda ve skoku na lyžích s mezinárodní účastí – vstup také zdarma. A na sněhovém hradě Harrachštejně bude od pátku do neděle vystupovat Umělecká agentura Pranýř s pohádkou – Na draka! a to vždy od 14:30 hodin a s Fire show – Příběh ohně vždy od 19:30 hodin.
Ceny vstupného na tato vystoupení činí: 110,- Kč/ dospělá osoba, 75,- Kč/dítě a rodinné vstupné (2+2) je za 330,- Kč.

 

[ dh ]

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS