Zpět      Tisk     Všechny články

Harrachovský Skicross World Cup se blíží

18.2.2013 v 16:25

Už tento víkend, 23.-24. února, bude Harrachov přechodným sídlem pro elitní skicrossové jezdce z více než dvaceti zemí světa, kteří se sem sjedou na závod série Audi FIS Světového poháru.

Skicross v Harrachov se blíží

Po dlouhých sedmi letech zavítá opět do České republiky závod ze série Světového poháru ve skicrossu 2013. Závody se uskuteční v areálu Rýžoviště v Harrachově, ve dnech 23. a 24. února 2013.

Vstupné se neplatí, na akci je vstup zdarma!!

ok Program závodů zde

Město Harrachov v čele s paní starostkou Evou Zbrojovou vyslovilo pořadatelům maximální podporu a zájem o úspěšnou realizaci akce. Organizátoři pojímají Audi FIS Světový pohár v Harrachově nejen jako prestižní sportovní událost. Kromě napínavých závodů vás o víkendu v Harrachově čeká i bohatý doprovodný program.

Jeho sobotním vrcholem bude párty pod hlavičkou Gambrunusu Ochucený. Od 16 hodin bude mikrofony roztáčet FunkSoul Brother aka DJ Muflon. Moderátory večera budou Diana Kobzanová a Honza Smetana. Kromě skvělé muziky se můžete těšit na lyžařský trenažér, smilebox pro společné fotky, usměvavé hostesky, zábavný Mocný ovocný gang i dětský koutek na sněhu Snowkidz. V průběhu večera pak budou zveřejněny výsledky kvalifikačních jízd, rozdělení čísel pro finálové jízdy a proběhne také prezentace hvězd závodu, včetně našeho Tomáše Krause. Pokud si chcete užít Gambrinus Ochucenou párty naplno, doporučujeme zúčastnit se soutěže, jejíž účastníci mají během akce od Gambrinusu jedno pivko zdarma.

Vstup na tuto akci je také zdarma. Akce se koná vedle hotelu Skicentrum mapa

 

Tomáš Kraus v pořadu ČT Studio 6

Vícenásobný mistr světa Tomáš Kraus společně s předsedou představenstva SPORT INVEST Marketing Davidem Trávníčkem poskytli rozhovor pořadu ČT, při kterém pozívají na Světový pohár do Harrachova. Více na odkazu níže.
www.ceskatelevize.cz

Stručná pravidla – Skicross

 

[ dh ] zdroj: skicross.cz

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS